Get Adobe Flash player

O FIRMIE BOSTRANS Cytrycki Sp.j.


     Firma BOSTRANS Cytrycki Sp.J.  prosperuje na rynku usług transportowych od 2007 r. Początkowo jako BOSTRANS s.c. Transport Spedycja Tomasz Cytrycki Krzysztof Gawecki do roku 2012 gdzie firma przekształciła się w spółkę jawną pod obecną nazwą. Przez ten okres staliśmy się wiarygodnym i solidnym partnerem dla  naszych klientów. 
      Firma stale rozwija zakres swojej działalności między innymi  o oferowany od niedawna SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I DOSTAWCZYCH. W czasie działalności firmy  pracownicy zdobyli  niezbędne  doświadczenie i umiejętności. Proces ten stale się odbywa, gdyż nasza firma stawia na ciągłe podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników.

     Misją Firmy jest kompleksowo obsługiwać partnerów zarówno pod względem logistycznym jak i motoryzacyjnym, zachowując najwyższe standardy usług.

     Jesteśmy wiarygodnym partnerem transportowo spedycyjnym. Nasz profesjonalizm i doświadczenie gwarantuje najwyższy poziom usług.

     Najlepsi mechanicy i najnowocześniejsze narzędzia to cechy naszego serwisu, dzięki którym możecie być Państwo spokojni o swoje samochody.


NASZE  CELE:


  • Zwiększenie udziału na rynku dzięki ciągłym rozpoznawaniu oraz zaspakajaniu potrzeb i oczekiwań klientów. Ponadto  udoskonalanie i zwiększenie zakresu usług serwisowych.
  • Doskonalenie zasobów firmy poprzez systematyczną poprawę infrastruktury technicznej i warunków pracy, a także podnoszenie kwalifikacji personelu.
  • Zamierzamy doskonalić usługi poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań zarządzania serwisem i śledzenie satysfakcji klientów z wykonywanych usług.
  • Doskonalenie działań serwisowych. Zamierzamy to osiągnąć poprzez:
    ciągłe doszkalanie personelu, doposażanie w sprzęt serwisowy i nawiązywanie nowych kontaktów usprawniających zaopatrzenie serwisu.